Schopnosť, ktorá vám otvorí všetky dvere a pomôže k úspechu

 

Premýšľate nad tým, ako v tejto náročnej dobe zvýšiť svoj ľudský kapitál a získať náskok pred konkurenciou? Možností je veľa. Veľkú váhu majú skúsenosti, prax a dobré vzdelanie.

Mnohí z nás ale na zdokonaľovanie svojich vedomostí moc času nemali, a preto sa rozhodujú tieto veci dobehnúť vo vyššom veku. Nie je na tom nič zlé, treba si len vedieť vybrať správneho školiteľa.

Angličtina je najpopulárnejším jazykom na svete, hovorí sa ním vo viac ako 67 krajinách a je jedným zo šiestich jazykov OSN. Žiadny iný jazyk sa nemôže pochváliť tak dobrými štatistikami! Angličtina je medzinárodný jazyk, takže okrem všeobecného duševného rozvoja získate oveľa viac príležitostí na cestovanie, prácu alebo voľný čas. Poďme sa na to ale pozrieť bližšie.

Kurz angličtiny online

Dobrá znalosť angličtiny môže pomôcť vašej kariére a tiež dokonale obohatí životopis, čo z vás urobí oveľa cennejšieho zamestnanca. Veď podľa štatistík človek, ktorý hovorí anglicky, zarába v priemere o 8 – 10 % viac.

Spoločnosti, ktorých aktivity sú dnes neoddeliteľne spojené so zahraničnými kontaktmi, zamestnávajú hlavne tých zamestnancov, ktorí vedia anglicky. Jedná sa o IT sféru, žurnalistiku, cestovný ruch, reklamu, predaj a iné.

Ak je spoločnosť medzinárodná, potom je jej základným jazykom najmä angličtina. Preto zamestnávatelia od svoji zamestnancov často požadujú znalosť tohto jazyka na najvyššej úrovni. S dobrou znalosťou angličtiny si navyše môžete ľahko nájsť prácu v prevažnej väčšine krajín sveta. To znamená, že sa vám pri výbere prestížneho a dobre plateného zamestnania otvára viac príležitostí.

Pokiaľ ste sa ale cudzej reči na škole moc nevenovali, vaše šance sú mizivé. V prípade, že si ale vyberiete dobrý kurz angličtiny online, môže sa to veľmi rýchlo zmeniť.

Vyberte si jazykovú školu v Žiline

Naučiť sa alebo zdokonaliť v cudzom jazyku môžete niekoľkými spôsobmi. Aby to malo ale svoj efekt a na pohovore ste naozaj dobrou angličtinou aj zaujali, je rozumné si vybrať vhodného lektora. V profesionálnej jazykovej škole v Žiline ich je hneď niekoľko a ich hlavnou vlastnosťou je, že svojím prístupom dokážu na preberané učivo upriamiť vašu pozornosť na 100 %. Aj vďaka tomu potom napredujete a šetríte nielen svoje peniaze, ale aj čas a energiu.

Ďalšou nespornou výhodou je, že sa môžete angličtinu doučiť aj cez moderné mobilné telefóny. Stačí vám pripojenie na internet a správna aplikácia. Jednotlivé hodiny a celý harmonogram výučby si môžete po dohode s lektorom tiež nastaviť tak, ako vám to vyhovuje. Nemáte okolo seba žiadnych iných študentov, takže sa za svoju možno ešte nie príliš dokonalú slovnú zásobu nemusíte toľko hanbiť.

No a najdôležitejšie na záver, nemusíte mať strach z nakazenia, pretože pri online výučbe angličtiny riešite všetko z pohodlia svojho domu. Tak to vyskúšajte a v práci alebo škole zabodujte.

 

Zdroj obrázka:Good Mood/Shutterstock.com