Ako vytvoriť ziskový web – Conversion Academy

Conversion AcademyConversion Academy (CA) je zrejme jediným praktickým a uceleným programom na českom a slovenskom internete, ktorý dokáže transformovať obyčajné webstránky na automaticky fungujúci online nástroj na získavanie nových zákazníkov, objednávok a kontaktov na potenciálnych klientov – tj. web s vysokou konverziou.

Tento program naučí internetových podnikateľov počas 60 dní, detailne krok za krokom to, ako prakticky používať tie najlepšie fungujúce overené postupy a nástroje online marketingu pre vytvorenie ziskového webu v troch základných oblastiach:

 1. Ako získať veľa  kvalitných návštevníkov s minimálnymi nákladmi.
 2. Ako premeniť maximálne % návštevníkov webu na zákazníkov.
 3. Ako si týchto zákazníkov udržať a získať od nich opakované objednávky.

Je dôležité si uvedomiť, že správne vytvorené web stránky s použitím kľúčových online marketingových nástrojov a stratégií majú schopnosť veľmi rýchlo úplne zmeniť svoju efektivitu a konverziu. Conversion Academy každého účastníka naučí, ako to urobiť, bez toho aby ste museli investovať do nových stránok, alebo aby ste sa museli učiť komplikované technické a programátorské veci.

Conversion Academy

 

Celý program CA pozostáva z 3 video-návodov zdarma a 3 e-bookov, v ktorých sa dozviete kľúčové praktické postupy a tipy + prémiová časť programu (60 dňový VIP kurz), ktorá je určená už len pre tých ktorí to myslia s podnikaním na internete naozaj vážne.. Témy  jednotlivých videí zdarma sú nasledovné:

 • 1. Ako získať veľa kvalitných návštevníkov s minimálnymi nákladmi. (spustiť)
 • 2. Ako premeniť max. % návštevníkov webu na zákazníkov. (spustiť)
 • 3. Ako si týchto zákazníkov udržať a získať od nich opakované nákupy. (spustiť)

Tieto videá budú k dispozícii max. do 27.11.2014! Po tomto termíne budú z webu všetky video-návody stiahnuté, takže ak si ich chcete pozrieť, urobte to radšej hneď.

Aktuálne video nájdete tu…

Spustiť video - Conversion Academ

Autorom Conversion Academy je Pavel Hrdlička, ktorý patrí medzi najlepšie platených expertov v online marketingu v ČR/SR a jeho vzdelávacie programy (EliteMarketing, FaceMark Academy, EliteVideo Academy) za posledných 12 mesiacov vygenerovali predaje cez 5.600.000 Kč. Pavel patrí medzi TOP 5 najúspešnejších českých infopodnikateľov, čo dáva vysoký kredit a záruku špičkovej kvality aj pre spomenutý program Conversion academy.


 

Priebežne budeme na tejto stránke publikovať novinky a aktuality počas celej doby online kurzu, takže sa sem určite čoskoro vráťte, alebo sa k nám pridajte na facebooku, aby vám nič dôležité neuniklo.

 • Aktualizácia 24.9.2014: Prvé video si pozrelo už vyše 2000 ľudí a ohlasy sú veľmi pozitívne, viac ako 500 komentárov k téme. Nájdete v ňom aj reálny príklad ako podnikať z pláže… a to doslova! Veľmi prakticky je vo videu vysvetlené ako rapídne zvýšiť efektivitu web stránok bez toho aby ste do nich museli investovať stovky EUR. Dozviete sa v ňom o základných nástrojoch a stratégii efektívneho podnikania na internete! Rozhodne odporúčam pozrieť si to…
 • Aktualizácia 25.9.2014: Druhé video bolo spustené a znovu je nabité veľmi zaujímavými informáciami a praktickými tipmi ako zvyšovať efektivitu a výkonnosť webstránky. Dozviete sa ako funguje optimalizácia konverzného pomeru, A/B testovanie, konverzná faktorizácia, ktorá pozostáva zo 6. konkrétnych krokov a tiež ako využívať maximalizátory profitu. … Prejsť na video č.2
 • Aktualizácia 30.9.2014: Tretie video bolo spustené… Viete čo je to “Automatizovaná predajná cesta zákazníka” a ako vďaka nej znásobiť svoje zisky? Pozrite si video… Spustiť  video č.3
 • Aktualizácia 2.10.2014: Spustenie Prémiovej VIP časti programu Conversion Academy… Pozostáva z 90-dňového praktického online kurzu, počas ktorého krok za krokom jednoducho pretransformujete svoj web na výkonný a profitabilný online automat, ktorý Vám bude dlhodobo generovať nových zákazníkov, objednávky a zisk. Navyše máte 100% garanciu spokojnosti, takže ak Vám kurz neprinesie očakávané výsledky a nebudete spokojný, môžete požiadať o vrátenie celej platby za kurz.
 • Aktualizácia 21.11.2014: Vstup do programu bol uzavretý 9.10.2014… ale vzhľadom na veľa žiadostí ľudí, ktorí to nestihli a chceli by sa ešte do programu zapojiť prichádza krátky re-open a vstup je teraz znovu otvorený, ale iba na niekoľko dní… do 27. novembra!

Osobne z prechádzajúcich praktických skúseností s produktami Pavla Hrdličky môžem len doporučiť zúčastniť sa prémiovej časti kurzu a verím drvivá väčšina bude nadšená a Váš biznis získa nový rozmer, energiu a rapídny nárast konverzií.

Vstup do prémiového kurzu Conversion Academy je možný len do 27.11.2014 !

 

Conversion Academy

 

 

Tags: , , , ,

Category: ePodnikanie, Zarábanie na Internete, Webstránky, Návody

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *