Elite Video Academy – expert na video marketing

Elite Video AcademyTeraz Vám ukážeme niečo, čo zatiaľ na slovenskom, českom, dokonca ani na svetovom trhu určite nenájdete! Ide o ucelený online vzdelávací systém, ako sa naučiť krok za krokom vytvárať videá, ktoré skutočne predávajú, prinášajú výsledky a  profit. Získate tu všetky potrebné informácie aj ohľadne technického vybavenia, nástrojov, software a ďalšej podpory.

Elite Video Academy ale nie je pre každého! Už zo svojho názvu je jasné, že tento projekt chce osloviť hlavne elitu medzi podnikateľmi. Do tejto elity patria podnikatelia, firmy a jednotlivci, ktorí chcú efekt´vne pracovať na svojom biznise a aj na sebe. Sú to ľudia, ktorí nečakajú na to až im rozbehnutý vlak újde, ale chcú mať všetko pod kontrolou. Sú to ľudia ktorí sledujú nové trendy a akonáhle vidia  reálnu príležitosť, tak si ju nenechajú újsť. Ak patríte, alebo chcete patriť do tejto elitnej skupiny, tak čítajte ďalej.

Video marketing je momentálne tým najlepším predajným nástrojom, ktorý môžete v súčasnosti využívať. Program Elite Video Academy je online kurz, ktorý Vás naučí ako vytvárať vlastné „biznis“ videá, ako ich vložiť na webové stránky a ako z videa urobiť najlepšieho predajcu a obchodníka, ktorého ste kedy mali.

Čo získate v kurze Elite Video Academy ?

  • Budete presne vedieť akú techniku si vybrať pre natáčanie videa
  • Naučíte sa aké vybavenie poskytuje najlepší pomer cena/výkon
  • Zvládnete natáčať videá v interiéry aj exteriéry
  • Naučíte sa ako pracovať s bielym a zeleným plátnom
  • Budete vedieť ako správne nahrať rozhovor
  • Zvládnete natáčať video s viacerými kamerami
  • Budete vedieť vytvoriť nádhernú animovanú prezentáciu Vašej ponuky
  • Dokážete video zostrihať, aby bolo jednoducho neprehliadnuteľné
  • Budete vedieť vytvoriť neodolateľnú ponuku pre Vaše produkty

Ako to funguje?

Vzdelávací program „Elite Video Academy“ trvá spolu 7 týždňov. Pre všetkých účastníkov je pripravená členská sekcia kde každý pracovný deň dostanete k dispozícii nové video a pracovný manuál. Spolu teda budete mať prístup k 35 videám, nabitými praktickými tipmi, návodmi a postupmi. U každého videa je možnosť pridávať svoje otázky a komentáre, na ktoré Vám garantujeme odozvu do 24 hodín. V členskej sekcii budete mať prístup aj k extra bonusom.

To ale nie je všetko, lebo pre tých ktorí chcú len to najlepšie je pripravená aj prémiová verzia programu s názvom „EliteVideo Academy Premium“. Táto prémiová verzia trvá ešte ďalších 5 týždňov a naučí Vás všetky pokročilé techniky, ktoré sú nad bežný rámec obchodného videa.

Čo môže byť pre Vás ešte zaujímavé je, že prístup do členskej sekcie platí doživotne, to znamená že sa ku všetkým materiálom a informáciám môžete kedykoľvek vrátiť a osviežiť si znovu všetky znalosti. Naviac v členskej sekcii je priestor aj pre Vaše otázky a tiež diskusné fórum, kde si s ostatnými účastníkmi programu môžete vymieňať svoje skúsenosti.

Máte pred sebou overený systém, ktorý funguje na nespočetnom množstve trhov a ktorý funguje bez ohľadu na to v akej ste práve fáze podnikania, či začínate alebo už máte hotový produkt. Toto je ucelené riešenie a  získate nielen skvelé informácie a know-how, ale aj prístup k technickému vybaveniu pre natáčanie Vášho videa.

Je však potrebné sa rozhodnúť skôr než skončí čas vyhradený k vstupu do programu, a to presne do 19.6.2014  23:59 hod. !! 

(Doplnené 20.5.2014) :: Fantastický bonus pridaný pre účastníkov EliteVideo Academy! Je ním software EasyVideo Suite v hodnote cca 200€.

 

Elite Video Academy

 

Tags: , , ,

Category: ePodnikanie, Marketing a Reklama

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *