Kurz Excel pre Začiatočníkov Online

 
V kurze Excel pre začiatočníkov online sa dozviete excel základy, užitočné návody a praktické informácie, naučíte sa tento program funkčne a efektívne používať. Objavíte užitočné funkcie pomocou kurzu Excelu a zistíte, ako prakticky s týmto programom pracovať. Vstup do kurzu je zdarma.

Počítač je dnes samozrejmosťou, má ho takmer každý člen domácnosti. Preto je škoda ho nevyužívať naplno a efektívne. Online Kurz Excel pre začiatočníkov vám prinesie potešenie z poznania niečoho nového. Naučíte sa ako zoradiť záznamy v tabuľke, ako fungujú základné matematické, časové a textové funkcie aj ako vytvoriť prehľadné a pekné grafy.

>> prejsť na stránku s podrobnými informáciami o kurze

Znalosť programov obsiahnutých v základnom balíčku MS Office je pri každodennej „počítačovej“ práci či pri hľadaní nového zamestnania takmer nevyhnutnou požiadavkou. Ak nepočítame čisto manuálnu prácu, programy ako Word, Excel či PowerPoint budú každodennou súčasťou vašej práce takmer kdekoľvek.

Tieto programy ponúkajú viac, ako to na prvý pohľad vyzerá.

Práve tabuľkový procesor, predávaný už od roku 1987 pod názvom Excel, je spomedzi spomínaných programov od spoločnosti Microsoft pravdepodobne najužitočnejší. Zároveň je však pre začiatočníkov aj najnáročnejší. Aj používanie jednoduchých funkcií či znalosť klávesových skratiek nie sú v počítačovo gramotnej populácií samozrejmosťou. Nehovoriac o zložitejších operáciách, ako vnorené a pokročilé funkcie či vytváranie makier.

Ovládanie tabuľkového procesoru Excel je nevyhnutnosťou na každej administratívnej pozícií.

Databázy a tabuľky sú neodmysliteľnou súčasťou administratívy každej menšej či väčšej firmy. Rovnako užitočná je tvorba grafov a diagramov pre prezentačné účely. Nehovoriac o používaní funkcií, ktoré výrazne zvyšujú efektivitu práce s číslami.

Excel je využiteľný takmer na každej pracovnej pozícií, preto je dôležité naučiť sa s ním pracovať a vhodnou formou je online video kurz Excel, ktorý môžete absolvovať v pohodlí svojho domova.

Úplným základom pre kurz Excel pre začiatočníkov je pochopiť základy programu. Zorientujete sa v užívateľskom prostredí, základnej pracovnej ploche,  postup ako sprehľadniť tabuľky plné informácií, ako sčítať a priemerovať čísla v stĺpci aj prevádzanie tabuľky do grafov. Dozviete sa množstvo užitočných návodov. Je to taký základný manuál na Excel.

V kurze Excel pre začiatočníkov sa dozviete napríklad:

  • ako na Excel a základné funkcie
  • ako na základné operácie a formátovanie
  • ako na podmienené formátovanie buniek
  • čo je radenie záznamov, filtrovanie
  • ako sa pracuje s viacerými listami
  • ako sa tvoria grafy a kontingenčné tabuľky
  • a oveľa viac… (vstup do kurzu je zdarma)

Lektorom kurzu je Josef Cvrček – expert na IT s viac ako 35 ročnou praxou.

>> Pokračovať na stránku kurzu Excel pre začiatočníkov

Do kurzu sa zapojilo už viac ako 6019 účastníkov!