Online marketingová agentúra pre podnikateľov

Každý podnikateľ chce byť úspešný. Na to, aby dosiahol úspech, potrebuje okrem iného aj správne nastavený marketing.

Na Slovensku máme niekoľko agentúr, ktoré sa online marketingu venujú. V tomto článku si predstavíme online marketingovú agentúru Digital Partner.

Predstavenie agentúry

Digital Partner je online marketingová agentúra, ktorej cieľom je pomôcť malým aj veľkým podnikom efektívne komunikovať s verejnosťou. Vďaka neustálemu vzdelávaniu a novým skúsenostiam ponúkajú komplexné služby v online marketingu s garanciou kvality.

Spolupráca založená na OUKEJ princípe

Pri svojej práci sa riadia takzvaným OUKEJ princípom. Základom tohto princípu sú piliere ako odbornosť, úspech, kvalita, efektívnosť a jedinečnosť. Čo značia? Neustále prehlbovanie vedomostí v odbore, úspech klienta ako hnací motor agentúry, kvalita, na ktorej si potrpia, efektívne riešenia problémov a individuálny prístup ku každému klientovi.

Komplexné služby v online marketingu

Na to, aby mohli firmy a podnikatelia zvyšovať povedomie o svojej značke, efektívne komunikovať so svojimi zákazníkmi a zvyšovať predaje, potrebujú balík tých správnych služieb. Čo všetko má agentúra v ponuke?

PPC reklama

PPC reklama na Google slúži na presné zacielenie cieľovej skupiny v čase, kedy to má pre klienta najväčší význam. Vďaka správne zvoleným kľúčovým slovám tak dokáže pritiahnuť potencionálnych zákazníkov.

SEO optimalizácia

Správna SEO optimalizácia privádza na web viac zákazníkov, čím zvyšuje organickú návštevnosť. Jej hlavnou úlohou je zaujať webové vyhľadávače natoľko, aby zlepšila vyhľadateľnosť stránky na internete.

Správa sociálnych sietí

Sociálne siete majú tiež dôležitý podiel na tom, ako sa bude firme dariť. Zaujímavý obsah, ktorý cieli na správnu cieľovú skupinu, rozšíri povedomie o firme a zároveň tvorí jej brand.

Email marketing

Pútavý obsah mailov a newslettery, ktoré zaujmú, podporujú predaj služieb a produktov. Mnoho ľudí nedá dopustiť práve na email marketing.

Content marketing

Obsahový marketing je o tvorbe obsahu, ktorý zaujme potenciálnych zákazníkov. Udržuje dobré vzťahy so zákazníkmi, zvyšuje tržby a buduje povedomie o značke.

Tvorba web stránok a grafický dizajn

Tvorba webu postavených na redakčnom systéme WordPress. Jeho veľkými výhodami sú napríklad jednoduchá administrácia a nízke náklady na údržbu. A aby web pritiahol pozornosť, potrebuje správny grafický dizajn a originálnu firemnú identitu.

Digital Partner je jedna z marketingových agentúr, kde si potrpia na kvalitné služby a férový prístup. Zaujala táto agentúra aj vás? Vďaka bezplatnej konzultácii, kde vám vysvetlia všetko potrebné, vás môžu nasmerovať tým správnym smerom.