Ako 5 násobne zvýšiť biznis vďaka videu

Video MarketingČo by sa stalo vo Vašom živote a podnikaní, keby ste 5x znásobili svoje príjmy ? Ako efektívne využiť Google k získavaniu vyšších príjmov a tržieb ? Áno… vďaka videu môžete zvýšiť predaj produktov a služieb až o 1000%!

Video marketing láme rekordy a video je skvelým nástrojom na nadviazanie vzťahu so zákazníkmi u ktorých spustí sociálnu odozvu, zvýši ich dôveru a záujem. Aj Vaši zákazníci majú radšej video než písaný text!

Rastúci trend video marketingu ukazuje na stále väčší záujem ľudí o túto formu prezentovania produktov, služieb a získavania informácií cez internet. A stále viac firiem a podnikateľov sa snaží do tejto oblasti preniknúť a využiť jej obrovský potenciál.

Lenže na slovenskom a českom internete je k dispozícii veľmi málo praktických hodnotných informácií, ktoré by poskytli konkrétne kroky ako vôbec s videom začať a ako vďaka videu zvýšiť svoj biznis, predaje a zisky. Tiež je potrebné vedieť ako sa vyhnúť základným chybám pri tvorbe a videa aby sme zbytočne nestrácali drahocenný čas pri postupe formou „pokus / omyl“.

Na nasledovnom linku môžete získať zdarma prístup k online kurzu a následne aj k ďalším praktickým informáciám a návodom k tomu ako efektívne začať s videom

Aktualizácia 5.5.2014: Práve bolo zverejnené druhé video v bezplatnom kurze o základoch videomarketingu s témou: 15 najčastejších chýb u predajného videa (+ pracovný zošit v PDF) !

 

Aktualizácia 12.5.2014:

K dispozícii je nový diel kurzu! … “7 krokov k miliónovému videu

Prečo by ste si mali pozrieť toto VIDEO?

Konečne je odhalený postup ako robiť miliónové videá! Je to ucelený súhrn krokov, ktorými musí každý prejsť, aby mohol vytvoriť skvelé predajné video, ktoré skutočne prináša výsledky. Je to systém, ktorý bol vytvorený z praktických skúseností v reálnom podnikaní na internete.

Súčasťou videa je aj informáciami nabitý e-book, ktorý obsahuje všetky dôležité detaily k videu! Momentálne na slovenskom ani českom internete nenájdete na jednom mieste toľko hodnotných informácií na tému video marketingu.

>>> Zobraziť video…

 

Video Academy