V jednoduchosti je krása. Aj v podnikaní


zakladanie spoločnosti

Keby sme sa vás spýtali, prečo nemáte založenú vlastnú spoločnosť, dvomi najčastejšími odpoveďami by bolo: „Nedostal som ešte ten správny nápad.“ a „Keď som zistil, čo všetko treba pri zakladaní splniť, rozmyslel som si to.“

Čo keby sme vám povedali, že si môžete založiť spoločnosť bez toho, aby ste museli pohnúť prstom či vystrčiť päty z domu? Jediné, čo musíte urobiť je vyplniť online objednávku založenia spoločnosti. Tak nakoniec predsa budete tým prstom trošku pohnúť – po klávesnici, ale päty vystrčiť z domu skutočne nemusíte.

Ako najjednoduchšie založiť spoločnosť?

Najjednoduchšie ju založíte tak, že necháte niekoho iného, aby to urobil za vás. Áno, samozrejme, že za to zaplatíte. Ale predstavte si tie nekonečné rady, vyplňovanie miliónov formulárov, depresívne prostredie úradov, zapisovanie do živnostenského a obchodného registra, nepríjemných štátnych úradníkov. Máte? Tak toto všetko nemusíte podstúpiť. A teraz povedzte, či je 266 € za založenie spoločnosti s ručením obmedzeným veľa. Stačí vyplniť online formulár a my pre vás založíme spoločnosť na kľúč.

  • Chcete akciovú spoločnosť?
  • Chcete spoločnosť s ručením obmedzeným?
  • Chcete komanditnú spoločnosť?
  • Chcete spoločnosť v Českej republike?

Spoločnosť Onlineinvest.sk vám pomôže založiť spoločnosť podľa vašich predstáv a požiadaviek. Aké služby získate v cene? Poradia vám profesionáli, ktorí sa tejto problematike venujú dlhé roky. Vypracuje a vyplní za vás všetky potrebné dokumenty a formuláre, potom vás požiadajú iba o autogram a ku založeniu spoločnosti to bude už iba krôčik. A nakoniec vás zapíšu do obchodného a živnostenského registra a na daňový úrad. Založenie spoločnosti je odteraz gombička.

Nechce sa vám čakať?
Máte chuť začať podnikať okamžite? Objavili ste na trhu dieru, ktorú chcete zaplniť svojim nápadom a bojíte sa, že by vás mohol niekto predbehnúť? Potrebujete spoločnosť okamžite? Využite možnosť ready made spoločnosti, ktorá je určená na okamžitý predaj. Je to spoločnosť bez akýchkoľvek záväzkov a obchodnej histórie založená na to, aby ste si ju mohli kúpiť a začať podnikať v priebehu naozaj pár hodín. Nemusíte nečinne sedieť a čakať 10 dní, kým vybavíte všetky potrebné náležitosti zakladania spoločnosti. S ready made spoločnosťou si môžete rovno vyhrnúť rukávy a pustiť sa okamžite do podnikania.

Poznáte virtuálne sídlo?
Keď nepoznáte, spoznáte. Keď chcete ušetriť, zapáči sa vám. Virtuálne sídlo v Bratislave vám nielenže zabezpečí prestížnu adresu vašej firmy, ale pomôže vám ušetriť niekoľko sto eúr mesačne. Dosť veľa peňazí. Ako je to možné? Neplaťte stovky eúr za prenájom drahých kancelárií, ktoré nepotrebujete. Virtuálne sídlo si môžete prenajať už od 11 €/mesačne na dobrých adresách v Bratislave. Ak ste začínajúci podnikateľ a vaše meno ešte nerezonuje medzi ľudmi, táto adresa vám na začiatku pomôže nadobudnúť dôveryhodnosť a prestíž.

Vďaka virtuálnemu sídlu získate adresu pre svoju spoločnosť, ktorú si zapíšete do obchodného registra. Ak nepotrebujete kanceláriu, lebo pracujete z domova alebo v teréne, neplaťte zbytočne za niečo, čo nepotrebujete. Prenajmite si virtuálne kanceláriu. Čakajú na vás ďalšie výhody, okrem tohto získate aj menšiu pravdepodobnosť, že vás navštívi daňová kontrola. Výrazne nižšiu. Ako je to možné? Je viac ako desaťnásobne menšia pravdepodobnosť v porovnaní s iným, menším mestečkom, že firmu so sídlom v Bratislave navštívi daňová kontrola. Čo poviete, stojí to za to? Vyskúšajte výhody v podnikaní, ktoré vám ponúka Onlineinvest.sk.

(PR článok)