Ako zarobiť peniaze na aplikáciách pre iphone, alebo ipad

Chcete zarobiť peniaze? Nesnažte sa predávať chladničku eskimákovi, ale radšej predávajte vodu na púšti smädnému človeku. Inými slovami zamerajte sa na horúci trh a produkty po ktorých je dopyt.

Medzi najhorúcejšie produkty momentálne patria aplikácie pre iphone a ipad. A čo je ešte lepšie je to, že tento trh stále rastie.

Znamená to, že je tu veľký potenciál pre zarábanie peňazí pre ľudí s dobrými nápadmi. Je veľa ľudí, ktorí zarábajú tvorbou aplikácií pre iphony, alebo ipady stovky, alebo aj tisíce eur mesačne a aj vy môžete byť jednym z nich.

Ak náhodou neviete o čo ide, tak aplikácie sú malé programy, ktoré si môžete nainštalovať do svojho iphonu, alebo ipadu a ktorými môžete pridať vášmu smartfonu, alebo tabletu extra možnosti. Tak ako keď si inštalujete rôzne programy do počítača keď mu chcete vylepšiť funkcie, alebo potrebujete programy na prácu, zábavu atď…

Väčšina aplikácií sa predáva od 99 centov do 5 dolárov, takže z jedného predaja nezarobíte veľa peňazí. Ale keď vymyslíte dobrú aplikáciu, ktorá zaujme ľudí, začne sa šíriť sama, a vašu aplikáciu si môžu kúpiť tisíce ľudí. Sú aplikácie, ktoré majú milióny stiahnutí…

 

Stačí dobrý nápad a môžete začať zarábať peniaze

Neviete programovať? Nemusí to byť žiadny problém. Veľa ľudí má dobrý nápad, ale trh s aplikáciami ani nevyskúšajú, pretože si myslia, že je to iba pre technicky zameraných ľudí. Ale v skutočnosti vám stačí mať dobrý nápad a aplikáciu si môžete dať vytvoriť na zakázku za pár eur u niekoho kto ju vie vyrobiť. Je veľa ľudí, hlavne mladých študentov, ktorí vám ju vyrobia za pár eur a vy ju môžete predávať ako vlastnú. Keď ju budete mať hotovú, tak jediné čo budete musieť urobiť je ju spropagovať a môžete začať zarábať peniaze.

Ako začať:

Viem že je jednoduché povedať vytvorte aplikáciu pre iphone, alebo ipad a zarábajte peniaze. Ale bolo by nepraktické v tomto článku rozoberať všetky informácie a postup ako vytvoriť aplikáciu a ako ju propagovať tak, aby ste s ňou zarobili peniaze. Ale ak vás táto možnosť zaujala, tak vám odporúčam túto príručku. Je to v angličtine a ak to nie je pre vás problém, tak tam nájdetepodrobný návod ktorý vám ukáže ako vytvoriť a predávať aplikácie aj bez odborných znalostí.