Chcete urýchliť začiatok podnikania? Vyskúšajte ready-made s.r.o.

ready-made s.r.o.Spoločnosť s ručením obmedzeným je najpopulárnejšou formou podnikania nielen u nás, ale aj vo svete. S jej založením je však často spájané množstvo papierovačiek. Celý tento proces by vám mohla urýchliť kúpa ready-made spoločnosti. 

S. r. o. sa pre mnohých stane ďalším krokom, ktorý je potrebné urobiť, aby ich biznis rástol. Množstvo podnikateľov totiž presun na spoločnosť s ručením obmedzeným spraví až vtedy, keď sa im podnikanie rozbieha či prijmú nového spolumajiteľa do tímu. 

Výhody s. r. o. oproti živnosti sú pritom jasné, pričom tým najväčším benefitom eseročky je, že majiteľ spoločnosti ručí za jej záväzky len do výšky nesplateného vkladu v obchodnom registri. 

Založenie s.r.o. aj napriek tomu, že sa dnes dá vybaviť kompletne online, však trvá istý čas a je s ním spojené množstvo vybavovania. 

Uľahčite si rozbeh podnikania 

Svoje podnikanie si ale dnes môžete uľahčiť a celý tento proces v jednoduchosti preskočiť vďaka nákupu ready-made spoločnosti. 

Ready made spoločnosť je v jednoduchosti eseročka s históriou, ktorá je registrovaná na všetkých potrebných úradoch, nemá žiadne záväzky a jej ekonomický a právny stav je úplne v poriadku. 

Na to, aby ste takúto ready-made spoločnosť kúpili, je však dôležité vyberať len z overených stránok, ktoré takéto s. r. o. predávajú, a skontrolovať aj jej stav. 

Virtuálna kancelária 

Druhou vecou, ktorá môže uľahčiť vaše podnikanie, je virtuálna kancelária vašej spoločnosti. Práve tá môže byť pre vás skvelou alternatívou najmä v tom prípade, že v začiatkoch podnikania nemáte financie na veľké kancelárske priestory a nechcete dostávať firemnú poštu na vašu adresu. 

Takúto kanceláriu viete dnes založiť behom niekoľkých minút cez firmy, ktoré túto službu ponúkajú. Zároveň vás budú vždy informovať o prijatej pošte notifikáciou vo vašom mobile či prostredníctvom e-mailu.

 

Zdroj obrázka: Gorodenkoff / Shutterstock.com