Dobrý nápad je zriedkavý ako jednorožec

zakladanie s.r.o.Dostať skvelý podnikateľský nápad, je asi také bežné, ako stretnúť jednorožca s dúhovým chvostom na zelenej lúke, preto ak patríte medzi tých šťastlivcov, ktorým sa to podarilo, neváhajte a využite to! Že sa bojíte zakladať firmu? Že nemáte žiadne skúsenosti s podnikaním?

To nemal nikto, keď začínal prvýkrát podnikať, túto výhovorku teda neberieme. Ak sa obávate, že založenie spoločnosti vás pripraví o nervy a budete sa utápať v stovkách strán informácií, predpisov, návodov, ako úspešne založiť s.r.o., nevzdávajte sa, máme pre vás pripravenú pomocnú ruku.

 

Založíme spoločnosť za vás

Pomôžeme vám pri zakladaní s.r.o., či už našimi radami a skúsenosťami, prípadne môžeme pre vás spoločnosť rovno založiť. Prečo využiť takéto služby? Založíme spoločnosť podľa vašich požiadaviek a predstáv, aby mala rovnaké atribúty, akoby ste si ju zakladali sám. Hlavnou výhodou je, že sa zbavíte behania po úradoch, zdĺhavého vypisovania formulárov či byrokratických nástrah. Naše dlhoročné skúsenosti naštartujú vaše podnikanie, pomôžu vám pretaviť váš nápad do skutočnosti bez toho, aby ste hneď na začiatku narazili na múr problémov spojených so zakladaním s.r.o.

Zatiaľčo my budeme za vás vybavovať veci spojené so založením spoločnosti, vy môžete získaný čas investovať inak, a že toho ušetreného času bude. Môžete pracovať na rozvíjaní a zdokonaľovaní vášho podnikateľského plánu. Prípadne už môžete absolvovať prvé mítingy a obchodné stretnutia s potencionálnymi klientmi a partnermi. Načo zbytočne zabíjať čas zdĺhavým a náročným založením spoločnosti, keď to urobíme za vás a vy môžete začať s rozbehnutím podnikania a nadväzovania kontaktov ešte predtým, ako máte spoločnosť zapísanú v ORSR

 

Nepotrebujete kanceláriu?

Ak už dopredu viete, že prenájom kancelárie sú pre vás zbytočné náklady a vášmu podnikateľskému nápadu vdýchnete život z domu alebo z terénu, využite virtuálnu kanceláriu. Nie, nie je to podobné ako virtuálna realita, táto kancelária skutočne existuje, len vám neponúka kancelárska priestory, ale adresu, ktorú si budete môcť zaregistrovať do ORSR ako sídlo svojej firmy. Aké výhody má virtuálna kancelária? Pomôže vám znížiť nájom za kanceláriu aj o niekoľko stoviek eur mesačne. Prenájom virtuálnej kancelárie na prestížnej bratislavskej adrese začína na cene 11 €/mesačne. Ak má vaša spoločnosť sídlo na takejto adrese, dodáva to vášmu podnikaniu vyššiu dôveryhodnosť. A to je pre začínajúceho podnikateľa, ktorý si ešte nestihol vybudovať renomé, vítaná pomocná ruka pri štarte.

Pýtate sa, čo sa stane s vašou korešpondenciou? V cene virtuálnej kancelárie máte zabezpečenú asistentku, ktorá bude za vás poštu preberať a následne vás o tom bude informovať SMS, mailom alebo telefonátom – podľa toho, aký spôsob si zvolíte. Ak vám hlavou behá ešte otáznik spojený s tým, že kde budete rokovať so svojimi partnermi či klientmi, nemusíte sa báť toho, že to mítingy budú u vás v byte či v kaviarni. Vo virtuálnej kancelárii máte k dispozícii konferenčnú miestnosť, kde môžete usadiť svojich partnerov a v pokoji prebrať všetko dôležité.

 

Využite svoju šancu

Nenechajte svoj podnikateľský nápad stratiť sa do zabudnutia. Ak ste mali obavy z toho, že sa zbláznite, kým si založíte spoločnosť alebo vás položí do kolien drahý prenájom kancelárií, existujú spôsoby, ktoré vás zbavia týchto starostí. Dobrý nápad sa neobjaví vo vašej hlave každý deň, a keď ste nad ním už začali uvažovať a zaujímať sa o možnosti realizácie, bola by škoda, keby váš nápad ostal nevyužitý. Smelo do toho.

(PR článok)