Stratégie pre úspešný biznis a podnikanie

Hviezdny biznisAko vytvoriť päťhviezdičkový biznis *****

Máte už svoje podnikanie, alebo plánujete rozbehnúť vlastný biznis?

Je to už viac ako 6 rokov čo som sám sebe pánom a čomu hlavne vďačím za to, že dnes sám rozhodujem o svojom príjme a o tom čo budem ktorý deň robiť sú informácie a stratégie, ktoré aplikujem do praxe. Každodenne pracujem nielen na svojom biznise, ale aj na osobnom vzdelávaní. Či už je to sledovanie web stránok a blogov iných úspešných podnikateľov, online kurzy, vzdelávacie videá a webináre, ale aj živé školenia.

Teraz je tu “skratka” k získaniu originálneho know-how od tých najlepších priamo osobne !

18.4.2015 v Brne sa koná živá akcia s názvom “Hvězdný byznys” za účasti novej generácie podnikateľov. Tento workshop určený pre podnikateľov, živnostníkov, obchodníkov, internetových podnikateľov, marketérov, manažérov a pod., ktorí chcú podnikať efektívne a s odvahou.

Cieľom tejto akcie je zamerať sa na to, čo je v podnikaní skutočne dôležité. Úspešný biznis nie je o tom robiť tisíc vecí. Stačí robiť 6 vecí, za to každú tisíckrát: stratégia, marketing, predaj, komunita, networking, rast.

Dozviete sa aktuálne trendy a novinky v podnikaní, poučíte sa z reálnych príkladov z praxe, načerpáte mnoho inšpirácie pre ďalší rozvoj svojho podnikania a biznisu, a samozrejme môžete nadviazať dôležité nové kontakty… O svoje skúsenosti z online aj offline biznisu sa podelia úspešní podnikatelia zo Slovenska a Českej Republiky, ako je Zdeněk Steiner, Jirka Mazur, Pavel Fara, Pavel Hrdlička, Martin Mažár, Jirka Svoboda a Daniela Jelínková.

Autorom workshopu a organizátorom akcie Hvězdný byznys je Zdeněk Steiner, autor úspešných vzdelávacích programov Business Mania, Business Masters a ďalších projektov. Od začiatku svojho podnikania je Zdeňkovou víziou zdieľať s ostatnými svoje skúsenosti a know-how, vďaka ktorým je možné v podnikaní
dosiahnuť úspech.

Vstupenky si môžete zarezervovať už dnes, dokonca teraz za zvýhodnenú cenu!

 

Chcete získať hodnotné informácie ihneď a zdarma?

Tu je nový e-book od Z. Steniera s názvom “Ako vytvoriť päťhviezdičkový biznis”.

Tu je pár slov na úvod…

“Podnikám už deset roků a po celou tuto dobu stoupám nahoru. Můj byznys každým rokem roste. Tohle nepíšu, abych se nějak vytahoval, ale chci tím demonstrovat, že to je nejen možné, ale zcela přirozené a může to být přirozené i pro vás. V této e-knize vám ukážu, jak můžete stoupat ke hvězdám také. Kdykoliv a kdekoliv. Je mi jedno, jak dobře nebo špatně na tom momentálně v podnikání jste. Je čas se posunout dál.”

Základom úspešného biznisu je venovať sa hlavne tomu, čo je naozaj dôležité. Mať “fokus”… Zamerať svoju pozornosť na to, čo vám reálne úspech zaistí. A tu je niekoľko kľúčových stratégií, ktorým ak budete venovať svoju pozornosť, tak úspech nemôžete minúť:

  • Stiahnuť e-book zdarma: Ako vytvoriť päťhviezdičkový biznis

Okrem ebooku sú k dispozícii aj praktické videá: