Predávajte cez eshop efektívne – AffilNET.sk

Uvažovali ste niekedy nad vlastným eshopom, no odrádzali Vás povinnosti, ktoré by ste museli vykonávať? Nákup tovaru na sklad, zasielanie tovaru, vybavovanie reklamácií …

Ste majiteľom eshopu a chceli by ste jednoducho a bez vstupných investícií rozšíriť svoj sortiment ?
Alebo jednoducho vlastníte zabehnutý eshop a chceli by ste získať nových odberateľov tovaru ?
Potom je táto novinka na Slovenskom truhu, AffilNET určená práve pre Vás !

AffilNET.sk je systém, ktorý združuje dodávateľov a odberateľov, ale hlavne majiteľov eshopov. AffilNET má k dispozícii vždy aktuálne skladové zásoby svojich dodávateľov, ktoré si môžu odberatelia lusknutím prsta importovať do svojho eshopu. AffilNET za Vás spravuje všetky predajné procesy, ktoré by ste inak museli riešiť manuálne. 

Predaj cez affilnet funguje troma spôsobmi:

1. Preposielanie objednávok:

Pri preposielaní objednávok figurujete ako sprostredkovateľ predaja. Vašou jedinou úlohou je doviesť do eshopu zákazníka, ktorý tovar zakúpi. Objednávku preposielate dodávateľovi, ktorý ju realizuje rovnako, ako keby šlo o objednávku cez jeho vlastný eshop.
Tovar balí a zasiela dodávateľ. Rovnako dodávateľ zodpovedá za prípadné reklamácie alebo vrátenie tovaru. Dodávateľ Vám zo sprostredkovaných objednávok odvádza províziu.

2. Dropshipping:

Dropshipping kombinuje výhody preposielania objednávok a klasického predaja. Pri dropshippingu tovar predávate priamo Vy, posiela ho však Váš dodávateľ. Tovar teda predávate s vlastnou cenotvorbou, Váš zisk tvorí rozdiel kúpnej a predajnej ceny. Keďže tovar predávate Vy, zodpovednosť za reklamácie a vrátený tovar je Vaša.

2. Veľkoobchodný nákup s klasickým predajom

Tovar držíte na vlastnom sklade, tým pádom ho aj odosielate a samozrejme fakturujete. Pri tomto spôsobe predaja je možné dosiahnúť najvyšších ziskov, nakoľko tovar kupujete s veľkoobchodnou zľavou. Samozrejme, potrebný je patričný kapitál pre nákup tovaru na sklad, preto je tento obchodný model vhodný skôr pre skúsenejších podnikateľov.

  

Aktuálny zoznam dodávateľov a ich ponúkaných provízií nájdete na web stránke www.AffilNET.sk vrátane všetkých informácií, ktoré by Vás mohli zaujímať.

Ak eshop ešte nemáte, programátori z AffilNETu Vám ho radi vytvoria.