Získavanie Likes na FB a sociálnych sieťach: AddMeFast

Návod a odporúčania pre AddMeFast – ako získavať „lajky“ a fanúšikov na sociálnych sieťach.

Ak hľadáte spôsob ako zdarma získavať fanúšikov a LIKE na Facebook stránku a iné sociálne siete, môžete na to využiť stránku AddMeFast. Tento projekt je postavený na vzájomnej výmene like-ov medzi užívateľmi. Ak chcete za pomerne krátky čas získať väčšie množstvo fanúšikov na svoju FB stránku, tak to určite vyskúšajte. Tu je stručný návod ako postupovať…

Po vstupe na hlavnú stránku AddMeFast kliknite v pravo na text Try for Free now. Hneď po dokončení registrácie získate zdarma 50 kreditov. Pri registrácii sa vyžaduje len e-mail a treba si zvoliť heslo a opísať bezpečnostný prvok z obrázku (tzv. Captcha). Následne po odoslaní údajov vám príde email, kde treba potvrdiť registráciu kliknutím na link Click here to confirm.

Po prihlásení sa na AddMeFast pridáte svoje stránky sociálnych sietí alebo bežné www stránky kliknutím na zelené tlačítko Add Site/Page.  Zobrazí sa vám formulár pre pridanie novej stánky:

 • V prvej položke Type máte na výber asi všetky populárne sociálne siete a stránky ako sú: Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, Google Circles, Ask, MySpace, Pinterest, SoundCloud, Website Hits a pod. Navyše si môžete zvoliť o čo máte konkrétne záujem získavať: FB Likes, share, followers, post like, post share, tweets, retweets, favorites, subscribe, follow a pod.
 • V položke Countries si zvolíte krajiny z ktorých chcete získavať fanúšikov, like alebo kliky. Výhodou tohto systému je, že si môžete vybrať len ľudí zo Slovenska, prípadne Českej republiky.
 • Do položky Title napíšte stručne názov vašej stránky (odporúčam max. 2-4 slová)
 • Ďalšia položka je v závislosti od pridávaného typu stránky a môže to byť: Page URL (adresa FB stránky alebo webu), Username / ID (pre Facebook a Twitter followers, google circles), FB post url (pre FB post like), Username (pre YouTube subscribe, Instagram followers, MySpace friends), Video URL (pre YouTube video likes, favorites) atď.

Potom treba nastaviť ešte 3 údaje:

 • Total Clicks – vyplňte ak chcete obmedziť celkový maximálny počet získaných aktivít (like, followers, subscribe…).
 • Daily Clicks – vyplňte ak chcete  obmedziť maximálny denný počet získaných aktivít (like, followers, subscribe…).
 • CPC – je to vami ponúknutá cena za akciu… odporúčam dať min. 5. Tým docielite že vaše stránky sa budú zobrazovať častejšie potenciálnym záujemcom a ľahšie získate kvalitnejších ľudí. Ak dáte príliš nízku cenu, môže sa stať že sa k vám dostanú ľudia ktorí dávajú „like“ na všetko čo im príde pod ruky…

Keď máte všetko vyplnené, stačí to už len uložiť… Save Changes. Teraz máte vloženú svoju Facebook stránku (alebo inú) do systému a od tohto momentu sa začnú generovať nové LIKE alebo iné nastavené aktivity. Za každého získaného fanúšika sa vám odráta z konta príslušný počet kreditov. Koľko kreditov sa odráta (CPC), ste si nastavili pri vložení stránky do systému a môžete to aj dodatočne meniť v sekcii „My sites“.

Ako zarábať kredity?

Tento systém funguje len ak máte na svojom konte kredity. Keď sa vám kredity minú, prestanú vám pribúdať likes. Ako zdarma zarobiť kredity je veľa možností a nájdete ich v sekcii Free Points. Ak idete získavať kredity, musíte byť zároveň prihlásený aj vo svojom Facebook účte, prípadne na Twitteri, YouTube a pod., podľa toho za aké aktivity chcete kredity zarábať.

Postup je nasledovný:

 1. Vyberiete si konkrétnu aktivitu, napr.Facebook Like“  (to bude zrejme najčastejšie používané) a kliknite.
 2. Zobrazí sa vám stránka s ponukou na pridanie LIKE, kde je uvedené napr. „You will get 6 points for Liking“ (čo znamená že ak dáte like uvedenej stránke získate 6 kreditov) a v ďalšom riadku je uvedený názov danej FB stránky a pod ním zelené tlačítko s textom „Like“.
 3. Kliknite na zelené tlačítko s textom „Like“ a v novom okne prehliadača sa vám zobrazí konkrétna FB stránka.
 4. Ak je pre vás stránka prijateľná aby ste jej dali Like, tak kliknite na „Páči sa mi to“. Potom okno zatvorte a kredity sa pripočítajú na vaše konto. Ak je stránka pre vás úplne “od veci“, tak jednoducho okno zavrite, kredity sa vám nepripočítajú a zobrazí sa vám ďalšia stránka z ponuky.
 5. Ak sa vám zobrazí stránka, kde môžete získať napr. len 1 až 3 kredity (čo je veľmi málo), tak záleží na vás čo urobíte. Môžete stránku pozrieť cez tlačítko „like“ a potom sa rozhodnúť, alebo kliknite na „Skip“, ktoré je pod tlačítkom „Like“ a zobrazí sa vám nová ponuka.

Tento proces opakujte tak často ako vám to vyhovuje a každý deň môžete zarobiť stovky kreditov, ktoré následne premeníte na LIKE pre vašu Facebook stránku, alebo inú sociálnu sieť.

Pri ostatných sociálnych sieťach ako Twitter, YouTube, Google Circles a pod. je postup v podstate rovnaký, len je treba byť prihlásený v danej soc. sieti a vykonať požadovanú aktivitu, aby ste mohli zarábať kredity.

Ak sa Vám nechce zarábať kredity štandardným spôsobom, tak je tu aj možnosť kúpiť si ich (Buy Points). Ceny začínajú na cca 7,60€ za 1500 kreditov, alebo za 19€ získate 5000 kreditov. Prípadne môžete  odporučiť tento systém ďalším (Affiliate Program) a v prípade že vami doporučený človek bude aktívny, získate jednorázovo 300 kreditov na svoje konto.

Like zadarmo

Spomeniem len stručne sekciu „Subscription“, kde si môžete kúpiť neobmedzený počet likes a ostatných aktivít za pravidelnú platbu od 199USD/týždeň (pre 3 projekty) + ďalšie varianty. Toto by mohlo byť zaujímavé skôr pre online podnikateľov typu „worldwide“, ktorí podnikajú celosvetovo, alebo pre online-marketingové reklamné agentúry.

Je tu ešte aj bonusový systém pre aktívnych užívateľov. Ak za jeden deň urobíte min. 50 klikov (like, share…), potom získate extra bonus 200 kreditov za každý deň v ktorom tento limit dosiahnete. Info o tom, koľko klikov ste za aktuálny deň urobili, a koľko vám ešte chýba aby ste získali bonus nájdete v sekcii „Daily Bonus“.

Ak máte nejaké ďalšie otázky ohľadom AddMeFast, alebo osobné skúsenosti, tipy a odporúčania ako získavať fanúšikov, neváhajte napísať komentár pod článok, alebo nám pošlite e-mail.