Najbežnejšie typy prepravy tovaru, bez ktorých sa váš e-shop nepohne


Postaviť podnik na dobrej myšlienke a originálnom nápade ešte ani zďaleka nie je všetko. Pod úspech dnešnej modernej firmy sa podpisuje aj spoľahlivá preprava zaručujúca rozmach a pohodlné fungovanie internetových obchodov. Poďte sa preto spolu s nami pozrieť na to, ktoré prvky môžu vaše e-podnikanie v tomto smere čo najviac rozbehnúť tým správnym smerom?!

Preprava tovaru a kvalitné váhy T-Scale zaručia spokojnosť zákazníkov aj klientov, ktorí sa na základe tej najlepšej vybavenosti rozhodnú s vami spolupracovať.

Kamiónová preprava a jej rýchle dodanie tovaru na správne miesto

Rýchla kamiónová preprava sa podieľa na rozvoze a doručení tovaru v relatívne krátkej vzdialenosti (do 200-300 km), hlavnou výhodou tohto spôsobu prepravy je dobrá manévrovateľnosť, ktorá umožňuje dodať náklad od dverí k dverám.

Aj tento spôsob dopravy vám, ako internetovému e-shopu umožňuje pravidelný rozvoz objednaného tovaru zákazníkom, pričom však musíte dbať na jeho dostatočné a kvalitné balenie.

V zozname logistických služieb môžete využiť FTL (celokamiónovú) alebo LTL kombinovanú  prepravu zásielok na vami zadané miesto. Takéto služby môžete využiť v nielen v rámci celého Slovenska, ale aj v rámci štátov celej Európy. Výhodou je tiež možnosť prepravovať nadrozmerné tovary spoločnosťou, ktorá získala mnohé certifikáty.

Námorná alebo riečna preprava

Námorná doprava zohráva dôležitú úlohu pri rozvoji a posilňovaní hospodárskych väzieb so zahraničnými krajinami, zároveň je najväčším dopravcom v oblasti medzinárodnej dopravy v oblastiach, ktoré majú na jej využívanie ideálne podmienky.

V porovnaní s inými druhmi dopravy má námorná doprava množstvo pozitívnych rozdielov v poskytovaní hromadnej medzikontinentálnej dopravy.

Námorné pruhy si nevyžadujú dodatočné náklady, takže táto preprava nepotrebuje dodatočné investície. Námorná preprava sa vyznačuje nízkymi nákladmi na dopravu a množstvom prepravovaného tovaru.

Letecká preprava

Je najvýhodnejšia najmä pre svoju veľkú rýchlosť a dostupnosť odľahlých oblastí. Špičková letecká preprava vám zjednoduš podnikanie, ak sa rozhodnete preniknúť na zahraničné trhy a obchodovať s  medzinárodne uznávanými spoločnosťami.

Nesmierne dôležitou vecou pri preprave je samozrejme kvalita tovaru alebo nákladu doručeného zákazníkovi. S leteckou alebo kamiónovou prepravou sa obávať o tento detail nemusíte. Váš internetový obchod bude s doplnkovou a nevyhnutnou službou fungovať oveľa jednoduchšie.

.