Plnohodnotný spoločník pri náročnej práci: Repasovaný notebook

 

repasovaný počítačV apríli v roku 2002 bol vyrobený miliardtý osobný počítač. V súčasnosti je počet vyrobených osobných počítačov niekoľkonásobne vyšší a aj s obľubou a nárastom výroby smartfónov sú notebooky veľkým biznisom. Napriek širokej ponuke a rôznym výrobcom, nie je ešte stále investícia do úplne nového počítačového hardvéru lacná. Repasovaný notebook sa preto stáva pre mnohých z nás ideálne riešenie. 

Ak si kúpite repasovaný počítač, nemusíte minúť veľa peňazí, aby ste do svojich rúk dostali  skvelý stroj.

Čítajte ďalej a zistíte, prečo sa vám pred kúpou nového modelu oplatí uprednostniť rovnako a možno ešte kvalitnejší repasovaný počítač. 

Repasované počítače majú často vyššiu špecifikáciu

Možno si myslíte, že kúpa renovovaného počítača znamená, že musíte urobiť kompromisy vo výkone. V skutočnosti je ale opak pravdou, pretože veľa renovovaných počítačov má často v skutočnosti vyššiu špecifikáciu, akú získate pri kúpe úplne nového počítača.

Repasovaný notebook má oveľa lepšie špecifikácie v každej jednej oblasti a pritom je za podobnú cenu a (v závislosti od modelu a stavu) stále v záruke.

Repasovaný model počítača je navyše lacnejší, pričom ide o stroj obchodnej triedy s väčším výpočtovým výkonom. Za zlomok ceny tak získate vysokú kvalitu, ktorú potom môžete bez problémov využiť aj na riadenie moderného virtuálneho sídla firmy v Bratislave. 

Repasované kancelárske počítače majú lepšiu kvalitu zostavy

Akoby nestačili vyššie špecifikácie za nižšie ceny, kvalita zostavenia repasovaných počítačov môže byť tiež oveľa lepšia.

Repasované osobné alebo profesionálne kancelárske počítače sú odborne renovované, aby sa zabezpečila ich najvyššia kvalita. Renovátori si nájdu čas a starostlivosť potrebnú na vytvorenie skvelej stavby celého počítača, často aj podľa vašej individuálnej potreby.

Ak preto chcete počítač so skvelými špecifikáciami, ktorý je vyrobený tak, aby vydržal, za zlomok ceny úplne nového stroja, potom sú repasované počítače pre vás a váš biznis to pravé riešenie. Sú skvelou cenovo výhodnou alternatívou k nákupu nového počítača.

 

Zdroj obrázka: RAGMA IMAGES/Shutterstock.com