Získavanie Likes na FB a sociálnych sieťach: AddMeFast

| 2. septembra 2019 | 22 komentárov

addmefast - like zadarmoNávod a odporúčania pre AddMeFast – ako získavať „lajky“ a fanúšikov na sociálnych sieťach.

Ak hľadáte spôsob ako zdarma získavať fanúšikov a LIKE na Facebook stránku a iné sociálne siete, môžete na to využiť stránku AddMeFast. Tento projekt je postavený na vzájomnej výmene like-ov medzi užívateľmi. Ak chcete za pomerne krátky čas získať väčšie množstvo fanúšikov na svoju FB stránku, tak to určite vyskúšajte. Tu je stručný návod ako postupovať…

Po vstupe na hlavnú stránku AddMeFast kliknite v pravo na text Try for Free now. Hneď po dokončení registrácie získate zdarma 50 kreditov. Pri registrácii sa vyžaduje len e-mail a treba si zvoliť heslo a opísať bezpečnostný prvok z obrázku (tzv. Captcha). Následne po odoslaní údajov vám príde email, kde treba potvrdiť registráciu kliknutím na link Click here to confirm.

AddMeFast registráciaPo prihlásení sa na AddMeFast pridáte svoje stránky sociálnych sietí alebo bežné www stránky kliknutím na zelené tlačítko Add Site/Page.  Zobrazí sa vám formulár pre pridanie novej stánky:

Pridať stránku

 • V prvej položke Type máte na výber asi všetky populárne sociálne siete a stránky ako sú: Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, Google Circles, Ask, MySpace, Pinterest, SoundCloud, Website Hits a pod. Navyše si môžete zvoliť o čo máte konkrétne záujem získavať: FB Likes, share, followers, post like, post share, tweets, retweets, favorites, subscribe, follow a pod.
 • add-site-infoV položke Countries si zvolíte krajiny z ktorých chcete získavať fanúšikov, like alebo kliky. Výhodou tohto systému je, že si môžete vybrať len ľudí zo Slovenska, prípadne Českej republiky.
 • Do položky Title napíšte stručne názov vašej stránky (odporúčam max. 2-4 slová)
 • Ďalšia položka je v závislosti od pridávaného typu stránky a môže to byť: Page URL (adresa FB stránky alebo webu), Username / ID (pre Facebook a Twitter followers, google circles), FB post url (pre FB post like), Username (pre YouTube subscribe, Instagram followers, MySpace friends), Video URL (pre YouTube video likes, favorites) atď.

Potom treba nastaviť ešte 3 údaje:

 • Total Clicks – vyplňte ak chcete obmedziť celkový maximálny počet získaných aktivít (like, followers, subscribe…).
 • Daily Clicks – vyplňte ak chcete  obmedziť maximálny denný počet získaných aktivít (like, followers, subscribe…).
 • CPC – je to vami ponúknutá cena za akciu… odporúčam dať min. 5. Tým docielite že vaše stránky sa budú zobrazovať častejšie potenciálnym záujemcom a ľahšie získate kvalitnejších ľudí. Ak dáte príliš nízku cenu, môže sa stať že sa k vám dostanú ľudia ktorí dávajú „like“ na všetko čo im príde pod ruky…

Keď máte všetko vyplnené, stačí to už len uložiť… Save Changes. Teraz máte vloženú svoju Facebook stránku (alebo inú) do systému a od tohto momentu sa začnú generovať nové LIKE alebo iné nastavené aktivity. Za každého získaného fanúšika sa vám odráta z konta príslušný počet kreditov. Koľko kreditov sa odráta (CPC), ste si nastavili pri vložení stránky do systému a môžete to aj dodatočne meniť v sekcii „My sites“.

Ako zarábať kredity?

Tento systém funguje len ak máte na svojom konte kredity. Keď sa vám kredity minú, prestanú vám pribúdať likes. Ako zdarma zarobiť kredity je veľa možností a nájdete ich v sekcii Free Points. Ak idete získavať kredity, musíte byť zároveň prihlásený aj vo svojom Facebook účte, prípadne na Twitteri, YouTube a pod., podľa toho za aké aktivity chcete kredity zarábať.

Ako zarábať kredity

Postup je nasledovný:

 1. Vyberiete si konkrétnu aktivitu, napr.Facebook Like“  (to bude zrejme najčastejšie používané) a kliknite.
 2. fb-likesZobrazí sa vám stránka s ponukou na pridanie LIKE, kde je uvedené napr. „You will get 6 points for Liking“ (čo znamená že ak dáte like uvedenej stránke získate 6 kreditov) a v ďalšom riadku je uvedený názov danej FB stránky a pod ním zelené tlačítko s textom „Like“.
 3. Kliknite na zelené tlačítko s textom „Like“ a v novom okne prehliadača sa vám zobrazí konkrétna FB stránka.
 4. Ak je pre vás stránka prijateľná aby ste jej dali Like, tak kliknite na „Páči sa mi to“. Potom okno zatvorte a kredity sa pripočítajú na vaše konto. Ak je stránka pre vás úplne “od veci“, tak jednoducho okno zavrite, kredity sa vám nepripočítajú a zobrazí sa vám ďalšia stránka z ponuky.
 5. Ak sa vám zobrazí stránka, kde môžete získať napr. len 1 až 3 kredity (čo je veľmi málo), tak záleží na vás čo urobíte. Môžete stránku pozrieť cez tlačítko „like“ a potom sa rozhodnúť, alebo kliknite na „Skip“, ktoré je pod tlačítkom „Like“ a zobrazí sa vám nová ponuka.

Tento proces opakujte tak často ako vám to vyhovuje a každý deň môžete zarobiť stovky kreditov, ktoré následne premeníte na LIKE pre vašu Facebook stránku, alebo inú sociálnu sieť.

Pri ostatných sociálnych sieťach ako Twitter, YouTube, Google Circles a pod. je postup v podstate rovnaký, len je treba byť prihlásený v danej soc. sieti a vykonať požadovanú aktivitu, aby ste mohli zarábať kredity.

Ak sa Vám nechce zarábať kredity štandardným spôsobom, tak je tu aj možnosť kúpiť si ich (Buy Points). Ceny začínajú na cca 7,60€ za 1500 kreditov, alebo za 19€ získate 5000 kreditov. Prípadne môžete  odporučiť tento systém ďalším (Affiliate Program) a v prípade že vami doporučený človek bude aktívny, získate jednorázovo 300 kreditov na svoje konto.

Like zadarmo

Spomeniem len stručne sekciu „Subscription“, kde si môžete kúpiť neobmedzený počet likes a ostatných aktivít za pravidelnú platbu od 199USD/týždeň (pre 3 projekty) + ďalšie varianty. Toto by mohlo byť zaujímavé skôr pre online podnikateľov typu „worldwide“, ktorí podnikajú celosvetovo, alebo pre online-marketingové reklamné agentúry.

Je tu ešte aj bonusový systém pre aktívnych užívateľov. Ak za jeden deň urobíte min. 50 klikov (like, share…), potom získate extra bonus 200 kreditov za každý deň v ktorom tento limit dosiahnete. Info o tom, koľko klikov ste za aktuálny deň urobili, a koľko vám ešte chýba aby ste získali bonus nájdete v sekcii „Daily Bonus“.

Ak máte nejaké ďalšie otázky ohľadom AddMeFast, alebo osobné skúsenosti, tipy a odporúčania ako získavať fanúšikov, neváhajte napísať komentár pod článok, alebo nám pošlite e-mail.

 

Tags: , , , ,

Category: ePodnikanie, Marketing a Reklama, Návody, Rôzne

Comments (22)

Trackback URL | Comments RSS Feed

 1. Lukas píše:

  Clanok na epodnikanie.sk o kupovani fanusikov? To myslite vazne? Od webu specializovaneho na podnikanie by som takuto somarinu hodnu pre ludi ktori sa onia len ya likeami, naozaj necakal. Pre realny biznis je vela fanusikov (neaktivnych) len na pritaz….

   
 2. admin píše:

  Dobrý deň Lukáš.
  Ďakujem za komentár k článku. Samozrejme tu nejde o to, že uvedený systém odporúčam používať ako hlavný spôsob na získavanie fanúšikov, to určite nie. Je jasné že fanúšik ktorý dá LIKE preto že sa mu stránka páči a zaujíma ho téma je 100x hodnotnejší než taký, ktorý dá „like“ takmer na všetko. Ide tu skôr o to, že tento systém môže byť zaujímavý napr. pre novú stránku, ktorá potrebuje (a chce) získať fanúšikov čím skôr, aby mohla na tom ďalej stavať a pracovať potom viac na kvalite než na kvantite. A tiež je to info pre ľudí a firmy, ktorí si kupujú cez rôzne inzeráty LIKEs, že ako to väčšinou v praxi funguje a že si to takto môžu aj sami riešiť a navyše zadarmo.

   
 3. Mário píše:

  Ako pridať Add me fast rovnakú adresu URL dvakrát? Mám starý účet add me fast na ktorom mám 10 000 bodov a neviem si tam vložit spať URL adresu mojho facebooku lebo ju mám v novom účte.Ako by som vedel adresu mojho facebooku vložiť do stareho Add me fast účtu?Musím deaktivovať novy?Lebo mi vipisuje že adresa URL už existuje.Nevedeli by ste mi stýmto nejako pomoct? Za odpoved vopre dakujem!

   
 4. admin píše:

  Treba adresu z jedného účtu vymazať a potom napísať na support AddMeFast a požiadať aby pridali danú FB url do druhého účtu.

   
 5. Roman Riadny Robčí píše:

  ako nastaviť odbery neak mi to nejde vždy ma zaskočí username a ja tam píšem moje meno youtube kanálu a nič

   
 6. Ocko Pesek píše:

  Ked som vymazal svoj profil na ADD aj s url strankou a chcel som ju zalozit znova pod inym profilom tu istu Url vypisuje ze uz existuje ale pritom je vymazana bude sa to dat este nejako obnovit?

   
 7. admin píše:

  Treba skúsiť napísať na support a požiadať aby pridali danú FB url do druhého účtu.

   
 8. Dominika píše:

  Prečo napriek tomu že likujem tam tie stránky atd mi body nepribúdajú?

   
 9. tomas píše:

  prihlasujem sa stale, skusal som aj na viac mailov ale ani na jeden mi neprisiel potvrdzovaci mail…co sa deje? nemozem sa tam teda dostat

   
 10. Johny King Stecker píše:

  nejde to, lebo to je v podmienkach, ak si ich nečítal!!!!

   
 11. Johny King Stecker píše:

  Prečítaj si podmienky!!! multiple account, nič ti to nehovorí??? 😀

   
 12. webskbiz píše:

  To je skôr otázka na ich help line, lebo aj včera som videl že sa niekto nový zaregistroval cez túto stránku…

   
 13. jan píše:

  ale jake mam..napisat email ked ani jeden nejde

   
 14. Dominika Matyasova píše:

  Dobry den, chcela by som sa spytat, preco ked davam like mi nepribudnu ziadne body? Dakujem vopred za odpoved.

   
 15. Matúš Strapko píše:

  Prečo sa mi po dvoch dnoch všetky lajky z mojej stranky ktoré som dostal cez tento program automaticky zrušia? už mi to spravilo tretí krát po sebe, že dva dni zbieram nad 2000 bodov potom nakupim lajky po desat bodov tie sa mi pekne pričitujú na stranku a na dalši den mi to všetko zmizne ale tie všelijaké mená mi tam ostanú čo dali like ale to číslo že kolko lajkov ma moja stranka sa zniži na pôvodné čo dali oficialne ludia , neviete mi vysvetlit prečo sa mi to robi?

   
 16. tibor001 píše:

  Moja skúsenosť je presne taká istá. Chcel som to vyskúšať pretože ma zaujala možnosť osloviť užívateľov v našom regióne, tak som si body zakúpil (nechcelo sa mi klikať) a výsledok je presne ako píšeš, čo jeden deň pribudne to druhý deň zmizne. Výsledkom tejto a podobných služieb je podľa mňa len akési umelé zvyšovanie návštevnosti firemných stránok na Facebooku. Ďalej ma na tejto “službe” zaujalo, že keď znížite CPC pod 10 tak sa nedeje absolútne nič. Nevadilo by to, keby na stránku ktorá ponúkne CPC 10 nedosiahol profil Dezo Mrkvicka s 0 priateľmi ;-). Takáto služba by mohla fungovať, ak by motivovala aktívnych užívateľov a ponúkala im profily podľa ich záujmov. Inak je to zase len plácnutie do vody, ako dosiaľ všetko čo sa týka firemného Facebooku.

   
 17. Jedna z najcharakterickejších vlastností Slovákov je závisť.

   
 18. Pavel Broz píše:

  Zkuste složku SPAMu, tam jsem to našel já

   
 19. Pavel Broz píše:

  Musíte vždy manuálně zavřít to vyskakovací okno.

   
 20. Pavel Broz píše:

  Musíte vždy pak manuálně zavřít vyskakovací okno (pop-zu)

   
 21. Pavel Broz píše:

  Mám 1200 bodů. Stránky vložen. Pod 2 dnech žádný like a ani bode se neodepisují. Kde to stojí?

   
 22. Peter píše:

  Mne to v pohode funguje na rôznych soc. sieťach. Treba pozrieť zrejme do nastavenia konkrétnej kampane, alebo skúsiť vložiť niečo iné a odskúšať…

   

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *