52 krokov k zmene v roku 2015

52 krokov k zmene (ebook)Máme za sebou krásne Vianočné sviatky a príchod Nového roku 2015. Pre mnohých je to obdobie pokoja, lásky a oddychu, no taktiež obdobie bilancovania uplynulého roku a čas na predsavzatia do nového roka.

No povedzme si úprimne, ako to s novoročnými predsavzatiami a odvážnymi plánmi zvykne u väčšiny ľudí dopadnúť!? Iba malé percento uspeje a posunie sa v pred. No tentokrát to môže byť úplne inak!

Aký bude Váš rok 2015? Teraz zdarma 52 malých krokov pre NAJLEPŠÍ ROK Vášho života.

K tomu aby bol budúci rok ten najlepší vo Vašom živote Vám môže pomôcť aj e-book “52 krokov k zmene” od Lea Babauta, ktorý preložil Pavel Říha a doplnil ho aj o vlastný obsah. Dnes je tu pre Vás zdarma ako malý novoročný darček.

 

Ako od januára 2015 prestať veci odkladať, ako zmeniť čo vás brzdí, a dosiahnuť nečakaných výsledkov?

Už začiatkom januára 2015 štartuje “Akadémia návykov” – jedinečný online tréning na efektívnu zmenu návykov z neproduktívnych na produktívne. Autorom je Pavel Říha a jeho kurz má už 3-ročnú tradíciu.

Akadémia návykov je viac ako 10 týždenný online program o zmene – teda o tom, ako vedome a dlhodobo budovať nové pozitívne návyky v akejkoľvek oblasti. Program je určený všetkým, ktorí chcú niečo zmeniť v oblasti zdravia, kondície, produktivity, práce, vzťahov, zmýšľania či čohokoľvek iného.

Vstup do Akadémie návykov 2015 je otvorený pre nových záujemcov LEN do 12.1.2015 23:59 hod.! Po tomto termíne už NEBUDE možné sa do kurzu zapojiť.