Chcete vyšší plat alebo lepšiu pracovnú pozíciu? MBA štúdium je cesta

 

štúdium MBARadi by ste sa dostali k zaujímavejšej práci, mali väčšie rozhodovacie právomoci, alebo jednoducho chcete vyšší plat či konkurencieschopný vlastný biznis? Asi je vám jasné, že pre úspech je tiež potrebné niečo urobiť. Čo konkrétne by to ale malo byť? To nie je jednoduchá otázka. Sú tu však isté indície.

Možno ste úspešne vyštudovali vysokú školu, ale pre jej prílišné zameranie na teóriu vám nie je v realite zamestnaní príliš platná. Možno ste naopak veľkí praktici a už niekoľko rokov pracujete ako manažéri, či dokonca vlastníte firmu. V každom prípade sa ale zrejme raz dostanete do situácie, kedy sa budete potrebovať posunúť niekam ďalej a nebudete na to sami stačiť.

Aby ste sa mohli vrhnúť do víru firiem, korporátov či vlastných biznisov a neutopili sa v nich, potrebujete oboje: skúsenosti aj teoretické základy. Schopnosť prepojiť odborné vzdelanie s každodennou firemnou realitou, umenie nachádzať súvislosti, vyvodzovať z príčin dôsledky. A práve s týmto manažérom, podnikateľom aj čerstvým absolventom už mnoho rokov pomáha European School of Business & Management, v skratke ESBM.

ESBM je prestížna škola poskytujúca štúdium v ​​programoch MBA (Master of Business Administration), a tiež LLM (Master o Laws). V čom je táto škola vynikajúca a iná? Podarilo sa jej perfektne zamerať na prax a skĺbiť teóriu s odovzdávaním skúseností tak, že štúdium na ESBM ďaleko presahuje to, čo si zvyčajne pod týmto pojmom predstavujeme. Štúdium MBA trvá 1 rok a skladá sa z online lekcií a lektorských stretnutí so špičkovými prednášajúcimi zo sveta biznisu. Pri vytváraní odborných prác v priebehu štúdia tak môžete riešiť svoje aktuálne firemné situácie a mať po ruke tých najlepších profesionálov, aby vám poradili a správne vás nasmerovali.

Na European School of Business & Management študujú predovšetkým manažéri a podnikatelia z rôznych odborov, ale štúdium je určené aj pre radových zamestnancov. Vzhľadom na množstvo špecializácií od manažmentu, financií cez zdravotníctvo až po soft skills nájde na ESBM svoje zameranie študent z každého odboru.

Výučba na ESBM prebieha prevažne online, vďaka čomu môžu študovať aj tí najvyťaženejší manažéri a riaditelia firiem, ktorí nemajú čas pravidelne dochádzať na výučbu.

Túžite po lepšej práci, vyššom plate, alebo by ste si radi prehĺbili svoje doterajšie skúsenosti? Chcete sa stať odborníkmi a priviesť svoju firmu k väčším zárobkom? European School of Business & Management vám s tým rada pomôže. Prihláste sa ešte dnes. Viac informácií získate na www.esbm.sk.