Coworking: Inovatívny spôsob práce bez formalít a s väčšou produktivitou

Je známe, že úspech spoločnosti sa meria na základe spokojnosti zamestnancov, ktorí sú odhodlaní svojou prácou prispieť k naplneniu jej cieľov a cítia sa s firmou a pracovnými úlohami stotožnení.

Často sa ale v tejto súvislosti zabúda ešte na jednu veľmi dôležitú vec, ktorá má s podobným naplnením a úspechom pomerne veľa spoločného, je to pracovné prostredie.

Ani táto vec vám ale des už nemusí brániť vo väčšej angažovanosti, pretože voľba medzi klasickou kanceláriou a pohodlím domova sa spojila v jedno. Dokonalý mix komfortu, pohodlia a všetkého, čo k svojej práci potrebujete, nájdete v coworkingu. Ide o inovatívny spôsob práce, ktorý formuje váš výkon a produktivitu.

Kreatívne spoločné priestory, ktoré vytvárajú prostredie, pestujúce zdravý obchodný rast a zvýšený blahobyt, založený na niekoľkých ďalších výhodách.

1. Produktivita

Predstavte si pracovné prostredie bez firemných kancelárskych priestorov v kombinácii pohodlia vašej obývacej izby. Znie to perfektne, že? A práve k tomuto cieľu sa snaží moderný coworking Bratislava čo najviac priblížiť. Tak, aby vás nič nerozptyľovalo a zároveň ste sa pri práci cítili príjemne.

Coworking teda znamená menej formalít a väčšiu produktivitu, ktorá vás motivuje. No neprídete o prístup k profesionálnemu vybaveniu, ako sú plne zariadené konferenčné miestnosti, ktoré vám pomôžu urobiť správny dojem.

2. Podnikanie, ktoré spája

Coworking priestory podporujú veľký pocit komunity a posilňujú vaše podnikanie aj tým, že podporujú jednoduché spojenie. Mnohí členovia a nájomníci coworkingu zaznamenali výrazný nárast počtu nových klientov vďaka vzťahom, ktoré si na takomto pracovisku vytvorili.

Coworking priestory dávajú vašej firme viac expozície v rôznorodej skupine potenciálnych klientov. Je to tiež skvelý spôsob, ako nájsť nových ľudí, s ktorými môžete v budúcnosti spolupracovať. Veď nakoniec ten správny dizajnér, ktorého ste dlho hľadali, môže sedieť priamo vedľa vás!

3. Vyššia spokojnosť

Všetci si uvedomujeme dôležitosť rovnováhy medzi pracovným a súkromným životom, no bohužiaľ mnohé dnešné pracoviská nemajú prostredie na to, aby tento faktor podporili.

S vybavením, ktoré vyzdvihuje zdravú rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom, ako napríklad Chill Out zóna, terasa alebo občerstvenie, môžete vykonávať svoju prácu v zdravšom a uvoľnenom prostredí. Všetci vieme, že príjemný pracovný život pomáha nielen zamestnancom, ale aj vašej firme, pretože sa vďaka ich spokojnosti v práci zvyšuje váš zisk.

4. Impulz pre vaše podnikanie

Na rozdiel od tradičnej kancelárie, coworkingové priestory pozostávajú z členov a nájomníkov pracujúcich pre širokú škálu spoločností. Toto unikátne prostredie vám dáva príležitosť získať prehľad a spolupracovať s rovnako zmýšľajúcimi odborníkmi z rôznych odvetví. Tu sa nudiť určite nebudete a možno získate aj potrebný impulz do nových projektov.

5. Efektívne riešenie od SPACE-UP.sk

Prevádzka malých podnikov alebo nezávislých podnikateľov je často založená na množstve režijných nákladov. Stať sa členom alebo nájomcom coworking priestoru je jednoduchý spôsob, ako odstrániť mnohé z nich. Nemusíte sa obávať ďalších účtov za služby alebo poskytovateľov od iných dodávateľov. Všetko, čo potrebujete, je tu pripravené pre vás, stačí si priniesť len svoj notebook!