Zlepšiť svoje ZNALOSTI znamená zlepšiť svoje VZDELANIE. Štúdium MBA je to, čo POTREBUJETE

 
V dobe kedy sa trendy kolíšu a menia závratne veľkou rýchlosťou je potrebné na sebe 
pracovať. Zlepšovať sa vo všetkých smeroch. Na vzdelanie sa treba jednoznačne zamerať tiež, lebo z toho pramenia naše ďalšie znalosti.

Štúdium MBA vás ako podnikateľa, manažéra, či majiteľa spoločnosti posunie na nový level. Vytvorte si svoj odrazový mostík k novým obchodným partnerom, zákazníkom alebo príležitostiam.

Štúdium Master of Business Administration v skratke “MBA” je postgraduálne vzdelávanie, ktoré je potrebné pre každého podnikateľa či manažéra, ktorý chce svoje podnikanie alebo kariéru posunúť na vyššiu úroveň. Až 98% absolventov MBA odporúčajú Business Institut. Zdôrazňujú kvalitu vzdelania, ľudský a profesionálny prístup a pridané hodnoty.

Najlepšie hodnotený je ich manažérsky program v kombinovanej forme štúdia, MBA Management, organizácia a riadenie. Program je špeciálne navrhnutý pre manažérov, ktorí chcú preraziť v top managemente ale aj pre podnikateľov alebo ľudí, ktorí zastupujú vedúce pozície v podnikoch. Štúdium trvá jeden rok a je zakončené napísaním záverečnej práce a následne jej obhajobou.

Získaním titulu MBA vysielate jasný signál svojím kolegom a konkurencií, že ste o krok na pred. Vaše znalosti sú hodné zvýšiť Vaše príjmy, zhodnotiť Vaše podnikanie či biznis, ktorý absolvovaním štúdia pošlete raketovo do výšky.

Štúdium MBA možno vnímať ako skvelý a široký zdroj kontaktov. Na tematických seminároch, ktoré sa konajú nad rámec štúdia a sú zamerané vždy na nejakú konkrétnu, aktuálnu tému sa stretnete s úspešnými ľuďmi zo sveta biznisu. Nikdy neviete, kto si sadne vedľa Vás. Môže Vám to zmeniť Vaše podnikanie, kariéru, či dokonca život.

Učiť sa budete od tých najlepších. Lektori sú špičky z praxe. Efektívne prepájajú teóriu s praxou. Vďaka tomu rozšírite svoje vedomosti na vyššiu úroveň. Na týchto seminároch a stretnutiach vždy panuje skvelá atmosféra. Súčasťou štúdia je taktiež študentská sekcia, alebo e-learning ktorá ponúka online knižnicu BOOKPORT, v ktorej je aktuálne k dispozícií vyše 4200 titulov od spoločnosti GRADA. E-learning je pohodlný a prehľadný a bude Vás sprevádzať po celú dĺžku štúdia. V ňom nájdete všetky prednášky a materiály, ktoré potrebujete k Vášmu štúdiu. Skrz neho viete odovzdať svoju postupovú či záverečnú prácu, komunikovať s lektormi či dokonca študijným oddelením.

Nový cyklus štúdia sa zahajuje už 22.10.2019 v Bratislave a voľných miest zostáva už iba pár. Treba sa poponáhľať, pretože o štúdium je stále väčší záujem. Zaistite si svoje miesto v cykle štúdia, ktoré Vám zmení Váš pracovný ale aj osobný život.

Štúdium, ktoré vystrelí Vašu kariéru či podnikanie na úplne iný level. Viac ako 89% študentov tvrdí, že vďaka štúdiu MBA na Business Institut si kariérne a finančne polepšili alebo zaznamenali nárast tržieb vo svojom podnikaní. Buďte jedným z nich. Neváhajte a vyplňte svoju prihlášku už dnes a zaistite si tak svoje miesto v tohtoročnom cykle štúdia.