Ako Zarobiť cez internet – Zárobok Online

Ako zarábať peniaze cez internet? Mnoho ľudí si kladie túto otázku, ale nie každý na ňu nájde správnu odpoveď.

Internet je fenoménom dnešného moderného sveta a pomaly, ale isto sa stáva aj fenoménom na pracovnom trhu, keďže čoraz viac ľudí už nebaví tráviť 8 hodín denne v práci a radšej si nájdu prácu, ktorú môžu vykonávať z pohodlia domova, a vďaka ktorej sa stanú finančne nezávislými.

Ak hľadáte skutočné možnosti a spôsoby ako využiť internet aj na zarábanie peňazí z pohodlia svojho domova, tak ste tu správne! V online kurze WEBZISK sa dozviete ako zarábať cez internet a nájdete v ňom inšpiráciu a praktické tipy a viacero reálnych spôsobov ako zarobiť na internete.

Ak máte doma počítač a internet, môžete to využiť aj na zarábanie peňazí!

Ako na to?

Existuje veľa možností ako zarábať na internete. Veľkou výhodou je však mať k dispozícii kvalitné informácie, reálne skúsenosti a výsledky, ktoré nájdete vo video-kurze WEBZISK, do ktorého môžete vstúpiť úplne zdarma.

Tento návod je vytvorený na základe niekoľkoročných praktických skúseností. Dostanete do rúk overené a užitočné informácie, ktoré vám prinesú inšpiráciu ako zarábať peniaze online, ako získať nezávislosť od zamestnania, prípadne ako si vytvoriť pasívny vedľajší príjem. Nebaví vás práca? Nemáte prácu? Toto je pre Vás možno práve to čo hľadáte!

Samozrejme, že na internete sa dajú nájsť rôzne ponuky, ktoré sľubujú ľahké a bezpracné zárobky. Ponuky typu “práca na doma”, pyramídové schémy, systémy na výhry v rulete, klikačky na reklamy a iné ponuky online marketérov, ktorí sľubujú ľahké peniaze bez práce…

Určite to už poznáte a možno ste to aj vyskúšali, tak ako väčšina ľudí, ktorí chcú zarábať prostredníctvom internetu. A to je problém, pretože väčšina ľudí, ktorí sa do takýchto neserióznych systémov zapoja neuspeje. Pravda je taká, že sú určené hlavne na to, aby zarobili peniaze ľuďom, ktorí ich vytvorili, ale nie ľuďom, ktorí sa do nich zapoja.

Ak chcete na internete zarábať peniaze, potom musíte objaviť skutočný, skrytý potenciál internetu, dlhodobo funkčné stratégie a začať budovať váš vlastný internetový biznis, ktorý vám bude generovať príjem.

Možno si hovoríte, “To je super! Ale ja neviem ako na to!” … Žiadny problém… je tu pre Vás návod, ktorý tieto informácie ponúka a môžete ihneď začať podľa neho budovať Váš vlastný online biznis!

>> WEBZISK: Komplexný sprievodca zarábaním na internete

Online kurz Webzisk Vám v 26 videách vysvetlí, ako „klik za kliknutím“ začať zarábať peniaze na internete.

Webzisk je zrejme jediný kurz svojho druhu na českom a slovenskom internete, ktorý Vám v 26 videách prakticky vysvetlí a ukáže, ako začať zarábať peniaze na internete. Svojou koncepciou je vhodný aj pre úplných začiatočníkov, k jeho absolvovaniu Vám stačí základná užívateľská znalosť počítača a internetu.

V kurze sa napríklad dozviete:

  • ako vlastnými silami a takmer bez financií založiť profesionálne vyzerajúci váš vlastný web
  • ako web vyladiť po všetkých stránkach
  • ako webstránku dostať na prvé pozície vyhľadávačov
  • ako na webstránku dostať maximum návštevníkov
  • akým spôsobom web zmonetizovať (vytvoriť zdroje zárobku)
  • akými ďalšími metódami môžete zarábať na internete

Aby bol kurz prehľadný je rozdelený do 3 modulov, v ktorých vás zrozumiteľne a názorne povedie „za ruku“. Všetko pekne krok za krokom, na konkrétnych príkladoch, s minimom teórie a maximom praxe. Viac ako 70% času kurzu je nazdieľaná „živá“ obrazovka – viac názornejšie už to nejde.

Obsah kurzu:

  • 1. modul: Doména, hosting a tvorba webovej stránky (185 minút)

Prvý modul Vám vysvetlí základné pojmy a uvedie Vás bližšie do problematiky tvorby webových stránok. Naučíte sa v ňom zakúpiť doménu, hosting a zostaviť svoju prvú webovú stránku.

Všetky postupy sú názorne vysvetľované krok za krokom, nemusíte sa báť, že niečomu neporozumiete.

  • 2. modul: SEO, budovanie obsahu a ako fungujú vyhľadávače (127 minút)

Druhý modul Vám vysvetlí, ako optimalizovať stránky tak, aby sa začali objavovať vo výsledkoch vyhľadávania na Googli aj Zozname čo najlepšie a tým priťahovali veľkú bezplatnú návštevnosť.

Dozviete sa tajomstvo algoritmu vyhľadávačov, zistíte triky, ktoré na ne platia, a tiež sa dozviete, čo určite robiť nesmiete a za čo vám hrozí penalizácia.

  • 3. modul: Bežne dostupné spôsoby zárobku na internete (151 minút)

Tretí modul Vám popíše rôzne reálne a dostupné spôsoby zárobku na internete, ktoré majú potenciál zarobiť Vám aspoň 2500 EUR mesačne (teda žiadne klikačky a pod.).

Jednotlivé videá obsahujú konkrétny opis spôsobu zárobku vrátane odkazov, takže môžete s online zarábaním začať ihneď.

>> prejsť na vstup do Kurzu WEBZISK

Do kurzu sa zapojilo už viac ako 2093 účastníkov!