Kde získať najlepšie manažérske zručnosti a schopnosti

 
kurz-manazerskych-zrucnostiAko zlepšovať vzťahy na pracovisku a zvyšovať výkony ľudí vo vašej firme alebo pracovnom tíme? Kde získať najlepšie manažérske zručnosti a schopnosti?

Ak sú to pre vás aktuálne otázky, dávame do pozornosti online “Kurz najlepších manažérskych zručností” od lektora Alexandra Birčáka, kde sa naučíte a objavíte techniky a postupy, ako odhaliť, čo je pre vašich ľudí dôležité a ako s nimi nastaviť korektnú efektívnu spoluprácu, ktorá prinesie tímu aj vám skvelé výsledky.

Online Kurz najlepších manažérskych zručností obsahuje trochu teórie, veľa príkladov zo života a taktiež praktické cvičenia. V tých si prejdete svoje konkrétne problémové situácie a pomenujete nové riešenia, ktoré vám budú vyhovovať viac, než tie doterajšie.

Čo konkrétne sa v manažérskom kurze naučíte:

 • ako odhaliť, čo by vaši ľudia najradšej robili, aj keby za to nedostali zaplatené
 • ako odhaliť skryté príčiny demotivácie ľudí
 • ako zaviesť korektné vzťahy v tíme a kolektíve
 • ako sa vyznať vo svojich aj cudzích emóciách
 • ako ovplyvňovať svoje aj cudzie emócie
 • ako primerane reagovať na emócie iných ľudí

Práca manažéra býva veľmi stresujúca. Konflikty medzi a so zamestnancami, neplnenie úloh, zavádzanie zmien. A k tomu niekedy aj konflikty v osobnom živote.

Možno niekedy skúšate niektoré nedostatky prehliadať. Možno chcete svojich ľudí motivovať rôznymi lákavými vecami. Možno ste pritvrdili a nasadili prísne postihy… A veci sa aj tak vôbec nezlepšili, skôr naopak.

Tu je niekoľko ďalších tém ktoré sú v manažerskom kurze rozobraté:

 • Priateľský leadership – Spoznajte tri spôsoby dosahovania cieľov a ako ochrániť svoje záujmy v konfliktoch.
 • Chirurgická krutosť – Prečo niektorí ľudia nemôžu konať tvrdo a ako im v tej situácii pomôže Chirurgická krutosť.
 • Ako motivovať ľudí s ohľadom na typ osobnosti.
 • Konkrétny návod na určenie a prekonanie príčiny demotivácie ľudí.
 • a mnoho ďalších.

Niečo o lektorovi: Alexander Birčák – Kouč a školiteľ

Pomáha manažérom prejsť od stresujúceho k pokojnému manažmentu, ktorý vytvára dobré vzťahy a skvelé výsledky, a to trvalo udržateľným spôsobom. Jeho služby využívajú manažéri všetkých úrovní – od generálnych riaditeľov, po stredných a nižších manažérov.

Čerpá pri tom zo svojich skúseností vo vysokých manažérskych funkciách v nadnárodných korporáciách. Bol napríklad riaditeľom marketingu vo Wüstenrote, riaditeľom marketingu Linde Technoplyn alebo predsedom predstavenstva Sokolovských strojární.

Na prelome tisícročia vyhorel a to ho priviedlo k štúdiu osobného rozvoja, motivácie a zvládania stresu. Napísal knihu Príručka úspešných a je autorom desiatok školení o motivácii, leadershipe, asertivite, emočnej inteligencii a zvládaní stresu.

>> Vstúpte do “kurzu manažérskych zručností”  TERAZ a pozrite si prvých pár lekcií úplne zadarmo!

Do kurzu sa zapojilo už viac ako 78 účastníkov!